PLN8500 netto/mc

Od zaraz dla par sezonowa praca w Danii bez języka przy zbiorach rzodkiewki

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do września 2022
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2022 18:51

Dla par aktualna od zaraz sezonowa praca w Danii. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbiorach rzodkiewki. Zakwaterowanie zostanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 8500 PLN netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się zbieraniem rzodkiewek w systemie akordowym;
  • wykonywanie innych zadań przy warzywach na polu.

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • możliwość pracy w różnych warunkach pogodowych na polu;
  • bez znajomości języka duńskiego, ale z komunikatywnym angielskim u jednej osoby na parę;
  • własna odzież do pracy oraz buty ochronne z metalowym noskiem.

Oferujemy:

  • kurtkę, spodnie przeciwdeszczowe i rękawice;
  • możliwość zdobycia doświadczenia i podjęcia stałej pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • zakwaterowanie;
  • możliwość pobrania zaliczki na poczet wynagrodzenia, ale nie więcej niż 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Zgłoszenia pro9simy kierować poprzez stronę: www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%99

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/zbiory-rzodkiewki-bez-jezyka-dla-par-oferta-sezonowej-pracy-w-danii-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 77163063f3a4ebf4