£16000-20000/rok brutto

Od zaraz dam pracę w Anglii na magazynie bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 stycznia 2017 23:41

Opcja pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka od zaraz. Zatrudnienie w Londynie dla Polaków na magazynie z odzieżą przy przygotowywaniu towarów do wysyłki.

Stanowisko: magazynier

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: ok. 16000 do 20000 GBP za rok brutto

Opis stanowiska:

  • praca na magazynie będzie polegała na pakowaniu, metkowaniu oraz przygotowywaniu towarów do dystrybucji
  • zadaniem pracownika będzie również rozmieszczanie dostaw na magazynie, sortowanie produktów oraz składanie i prasowanie ubrań

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • wypełnianie zadań w terminie
  • posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie z ubraniami
  • chęć do osiągania wyników

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne premie
  • zatrudnienie na podstawie kontraktu
  • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku lub soboty
  • szansę na uzyskanie awansu i podwyżki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

sales@glamourempire.co.uk

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-na-magazynie-z-odzieza-bez-znajomosci-jezyka-londyn/

ID ogłoszenia: 5495878c3f8ad7bc

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Anglii na magazynie bez znajomości języka Londyn”

  1. darek kowalski na 17 stycznia 2017 @ 09:41

    Jestem zainteresowany ta oferta pracy