£10,50 brutto/h

Od zaraz Anglia praca sprzątanie samolotów na lotnisku z podstawowym językiem angielskim Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: podstawowy język angielski
  • Opublikowany: 7 lutego 2020 22:11

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii przy sprzątaniu samolotów na lotnisku. Zatrudnienie 2020 w Londynie z podstawowym językiem angielskim. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 10,50 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie całościowe sprzątanie samolotów pomiędzy lotami, a także po przeglądach, np. odkurzanie foteli, wykładzin, dezynfekowanie elementów plastikowych oraz sprzątanie i odkażanie toalet.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia ciężkiej pracy;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • zaletą będzie doświadczenie w sprzątaniu

Oferujemy:

  • pracę na okres próbny trzech miesięcy, a potem możliwość podjęcia stałego zatrudnienia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz premie uznaniowe i okolicznościowe;
  • zakwaterowanie agencji w cenie 70 GBP na tydzień za pokój jednoosobowy albo 50 GBP na tydzień za pokój dwuosobowy;
  • legalne zatrudnienie.

Aplikacja:

CV, preferowane w języku angielskim, prosimy wysyłać na adres e-mail: smart.work@solution4u.com z dopiskiem Lotnisko Londyn 02/2020

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/londyn-praca-anglia-od-zaraz-sprzatanie-samolotow-na-lotnisku-heathrow/

ID ogłoszenia: 8805e3d9b0e64793