NOK220 brutto/h

Norwegia praca bez znajomości języka magazyn obuwia od zaraz Stavanger 2024

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Stavanger
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2024 12:10

Dla magazynierów bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii. Zatrudnienie w Stavanger od zaraz na magazynie hurtowni obuwia. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 220 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie zamówień zgodnie z zamówieniami klientów poprzez skanowanie kodów kreskowych;
  • pakowanie obuwia według określonych standardów jakościowych i bezpieczeństwa;
  • przygotowywanie produktów do wysłania.

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie;
  • mile widziane umiejętność obsługiwania prostych narzędzi magazynowych albo chęć nauczenia się;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • szybkie tempo pracy oraz wysoka jakość wykonywania zadań.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie;
  • zatrudnienia do podjęcia od zaraz;
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premie motywacyjne;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansowania.

Aplikacja:

CV w języku angielskim lub norweskim można wysyłać na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: Lagermedarbeider 02/24

Źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-na-magazynie-obuwia-bez-znajomosci-jezyka-hurtownia-ze-stavanger/

ID ogłoszenia: 18665cb3d5fe008d