NOKdo ustalenia

Fizyczna praca w Norwegii 2015 przy sprzątaniu samochodów Tromsø bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Tromsø
  • Data rozpoczęcia pracy: luty-marzec 2015
  • Opublikowany: 17 grudnia 2014 23:48

Firma norweska z Tromsø szuka pracowników fizycznych bez znajomości języka norweskiego. Fizyczna praca w Norwegii na rok 2015 przy sprzątaniu samochodów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Norwegia, Tromsø, Alesund, Bodo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna i polega na czyszczeniu samochodów w środku jak i na zewnątrz. Pracownik będzie zajmować się lakierowaniem, woskowaniem czy szlifowaniem aut na mokro. Zadania będą też polegały na przygotowywaniu pojazdów do pokazów.

Wymagania:
– możliwość podjęcia pracy od lutego lub marca
– wykształcenie minimum średnie
– czynne prawo jazdy na samochód osobowy
– dobre ogólne zdrowie
– zdrowy kręgosłup
– gotowość do podnoszenia rzeczy ważących do 30 kg
– doświadczenie na danym stanowisku jest wymagane

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– możliwość zdobycia doświadczenia
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zapewniamy pracę od lutego-marca
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Chętnych prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury dzwoniąc pod numer: Jan-Georg Flinstad +47 480 600 90; Błażej Chlaszczak +47 91 11 37 11

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-fizyczna-prace-w-norwegii-bez-jezyka-od-zaraz-sprzatanie-samochodow-tromso/

ID ogłoszenia: 805491f549ba287

7 komentarzy na “Fizyczna praca w Norwegii 2015 przy sprzątaniu samochodów Tromsø bez języka”

  1. Grzegorz25 na 18 grudnia 2014 @ 18:15

    Grzegorz 25 lat. jestem bardzo zaisteresowany ofertą pracy. Kontakt 887-631-194

  2. Mariusz Kapejewski na 22 grudnia 2014 @ 17:15

    jestem zainteresowany tą pracą .kontakt 505069831

  3. Chłopak 24 lat, z gospodarstwa podejmie pracę tel. 5188090111

  4. praca,solidny 50-latek bez nałogów tel.570-092-702

  5. Witam ,jestem zainteresowany tą pracą ,mam doświadczenie 507933271

  6. witam.
    jestem zainteresowany wasza oferta pracy mam doswiadczenie.
    numer kontaktowy 723 777 151
    pozdrawiam

  7. witam
    Czy jest jeszcze aktulne ,blacharstwo samochodowe polerowanie i sprzatanie nie jest mi obce co roku pracuje 56 miesięcy w Szwecji wteraz trocze w inym zawodie zdecydowany jestem teraz na wyjazd ko 0048793693719