€do ustalenia

Fizyczna praca w Niemczech przy recyklingu bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 28 lipca 2015 01:39

Firma z Monachium zajmująca się recyklingiem szuka od zaraz pracowników fizycznych bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech przy sortowaniu śmieci dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik przy sortowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Monachium
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz

Zadania:
Należy przesortować odpady przechodzące po taśmie na poszczególne rodzaje.

Wymagania:
– doświadczenie produkcyjne
– należy odpowiedzialnie podchodzić do zadań
– szybkość, elastyczność, spostrzegawczość
– wytrzymałość fizyczna
– zdolność do pracy samodzielnej jak i w grupie
– mile widziane osoby ze znajomością języka niemieckiego na każdym poziomie (nie jest to warunek konieczny)
– bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
– pracę zmianową
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– podpisanie umowy na niemieckich warunkach
– możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
– urlopy do wykorzystania
– dni świąteczne ustawowo wolne
– przyjazną atmosferę na miejscu

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV na maila: logistyka@euro-labora.com z tematem: SORT/INGOL/2015

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-sortowanie-smieci-monachium/

ID ogłoszenia: 75955b6a521d69d9

6 komentarzy na “Fizyczna praca w Niemczech przy recyklingu bez znajomości języka Monachium”

  1. adrian94 na 28 lipca 2015 @ 10:16

    Jestem Osobą rzetelną,pracowitą,sumienną,odpowiedzialną,szybko nawiązuje kontakty w grupie mam doświadczenie w pracy fizycznej oraz za granicą.Prosze o pilny kontakt uszanowanie.
    Tel.790470817
    E-mail:adrianjelen5@wp.pl

  2. CHETNY DO PRACY 884 832 217 mam doswiadczenie recykling surowcow wtornych ,ld,pe,hd,pp,pcv,pet,i wiele tam …..

  3. Witam mam 18 i jestem zainteresowany. Wasza oferta.Jestem pracowity dokładny szybko uczę się zadanych mi polecen Proszę tylko o kontakt telefoniczny. 690042602

  4. oferta pracy na 4 sierpnia 2015 @ 15:03

    Witam, jestem zainteresowany Pąństwa ofertą proszę o kontakt
    z poważaniem Tomasz Pękacki

  5. Witam… Jestem młodą, wysportowaną kobietą,która nie boi się prac fizycznych. Język niemiecki w stopniu dobrym, dyspozycyjna do pracy od zaraz, bardzo szybko się uczę . Nr kontaktowy 661 962 423

  6. jestem zainteresowany mam duże doswiadczenie prosze o kontakt 602742975
    pozdrawiam