€12,84/h brutto

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka Berlin sortowanie warzyw

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do grudnia 2018
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 września 2018 21:15

Dam fizyczną pracę w Niemczech dla par, bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy sortowaniu warzyw. Zakwaterowanie bezpłatne jest zorganizowane niedaleko zakładu.

Stanowisko: sortowacz.

Lokalizacja: Berlin, Niemcy.

Zarobki: 12,84 EUR/h.

Czas trwania umowy: od zaraz do grudnia 2018.

Początek: od zaraz.

Obowiązki na stanowisku:

  • sortowanie warzyw i owoców;
  • pakowanie owoców oraz warzyw;
  • inne zadania zlecone przez kierownika;
  • praca jest prosta i dość monotonna.

Oczekujemy:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zręczność i szybkość;
  • spostrzegawczość;
  • samodzielność w działaniu;
  • przyjazne nastawienie i bezkonfliktowość;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • uczciwość i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • bezpłatne miejsce zamieszkania z ciepłym, dobrze wyposażonym domku;
  • pomoc polskiego opiekuna;
  • pracę tymczasową do końca roku 2018;
  • zakwaterowanie dla par w dwuosobowym pokoju;
  • wysokie zarobki;
  • zatrudnienie w miłym i zgranym zespole.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania aplikacji pod adres e-mail:

stellenanzeige@contractor.net

CV i LM nie są wymagane – prosimy jedynie o kilka słów o sobie.
W tytule maila należy wpisać: “Dla par – sortowanie warzyw i owoców, Berlin”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-warzyw-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 4245bab9d855d29a

2 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par bez języka Berlin sortowanie warzyw”

  1. Jestem zainteresowany