NOK178 brutto/h

Fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz Horten farma rybna

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Horten
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 maja 2016 23:46

Poszukujemy od zaraz osób do fizycznej pracy w Norwegii na farmie rybnej. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Horten. Zakwaterowanie jest zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Miejsce zatrudnienia: Horten, Norwegia.

Stawka godzinowa: 178 NOK brutto za godzinę.

Start: od zaraz.

Numer referencyjny: o/015/16.

Zadania na stanowisku:

  • sprzątanie zbiorników wodnych;
  • prace fizyczne na farmie;
  • karmienie rybek;
  • wyławianie śniętych ryb ze zbiornika.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pracy od zaraz;
  • sprawność fizyczna, pracowitość;
  • komunikatywny język angielski;
  • energiczność;
  • sumienność, odpowiedzialność;
  • punktualność, umiejętność szybkiego wykonywania obowiązków;
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie zaletą.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta na miejscy we wszelkich sprawach natury formalnej;
  • zakwaterowanie w dobrym standardzie płatne 4000 NOK miesięcznie;
  • norweska umowa o pracę;
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek;
  • przeszkolenie i zapoznanie z farmą;
  • potrzebne do pracy narzędzia.

Aplikacje:
Zapraszamy do wysyłania CV pod adres:

norwayworker@europe.com

W temacie prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia.

Prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w treści wiadomości oraz w dokumencie CV.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fizyczna-praca-w-norwegii-na-farmie-rybnej-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 682572bba8170ed0

1 odpowiedź na “Fizyczna praca Norwegia bez znajomości języka od zaraz Horten farma rybna”

  1. Dzień dobry,
    Czy jest możliwość pracy na okres jednego mieśiąca tj. lipiec?