PLN8500 netto/mc

Dla par bez języka sezonowa praca Dania zbiory rzodkiewki czerwiec 2022

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: od czerwca 2022
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do września 2022
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2022 22:18

Do podjęcia od czerwca 2022 sezonowa praca w Danii dla par. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbiorach rzodkiewki. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Dania.

Wynagrodzenie: 8500 PLN netto na mc.

Start: od czerwca 2022.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał rzodkiewki – praca w systemie akordowym;
  • wykonywanie innych zadań na polu przy warzywach.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od czerwca 2022;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialność, sumienność;
  • chęć pracy na polu w różnych warunkach atmosferycznych;
  • u jednej osoby na parę konieczna jest znajomość języka angielskiego;
  • własna odzież do pracy oraz buty ochronne z metalowym noskiem.

Oferujemy:

  • kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice;
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz podjęcia stałego zatrudnienia;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wynagrodzenie płatne raz w miesiącu;
  • możliwość wzięcia zaliczki do 3000 DKK na kwartał.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować przez formularz na stronie:

www.pf-gruppen.com/aplikuj-o-prac%C4%99

Źródło: https://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/przy-zbiorach-rzodkiewki-bez-znajomosci-jezyka-dla-par-sezonowa-praca-dania-czerwiec-2022/

ID ogłoszenia: 3496249f294a755d