€8-8,50 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu Kolonia 2015

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Data rozpoczęcia pracy: 20.10.2014
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 9.01.2015
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: bez znajomości jezyka
  • Opublikowany: 19 października 2014 22:52

Szukamy 2 par bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech od zaraz do stycznia 2015 roku. Oferta z Kolonii na magazynie przy pakowaniu elektroniki. Zatrudnienie dla 4 osób z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Niemcy, Kolonia
Wynagrodzenie: 8-8,50 euro/h brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy pakowanie sprzętu elektronicznego i przygotowanie go do wysyłki. W nowym roku przewidziany jest tydzień inwentaryzacji.

Wymagania:
– dokładne ale i zarazem szybkie wykonywanie zadań
– umiejętność zorganizowania sobie czasu pracy
– doświadczenie w pracach magazynowych
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu za granice
– możliwość pracy w nadgodzinach
– znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
– zaangażowanie, punktualność, duża motywacja

Oferujemy:
– zapewniamy bezpłatne miejsce zamieszkania niedaleko miejsca pracy
– podpisanie umowy bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– nie pobieramy żadnych opłat za rekrutację
– podwyżkę po nowym roku z 8 euro do 8,50 euro za godz. brutto
– za nadgodziny przyznawane są dodatkowe premie
– dobre warunki pracownicze
– przyjazną atmosferę
– wdrożenie w system firmy
– szkolenia pracownicze
– zatrudnienie w dwóch turach (I-20 października; II- 27.10.)

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: polnische-arbeiter@clerk.com w tytule proszę wpisać: pakowanie elektroniki kolonia.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-pakowanie-elektroniki-bez-jezyka-dla-par-kolonia-2015/

ID ogłoszenia: 2175443790dc83af

7 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu Kolonia 2015”

  1. Witam z mężem jesteśmy zainteresowani tą pracą oto mój nr.telefonu 731 903 311

  2. Witam jestem zainteresowany ta praca prosze o kontak

  3. Witam Serdecznie jestem bardzo zainteresowany pracą u państwa razem z narzeczoną jesteśmy młodzi i bardzo pracowici .
    Proszę o jaki kol wiek kontakt z nami mój numer telefonu to : 534 938 591.

  4. Witam serdecznie jestem z Partnerem zainteresowana wyjazdem . Bardzo proszę o kontakt 733 115 844 🙂

  5. Witam!
    Jestem Michał i wraz z dziewczyną jestem zainteresowany ofertą pracy z możliwością natychmiastowego wyjazdu. Proszę o kontakt. Nasz nr +48 667351982 i +48 725254457

  6. Witam. Jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy.
    Jest nas czwórka i możemy wyjechać od zaraz.
    Tel 723 881 941 Pozdrawiam

  7. Witam Jestem Joachim i wraz z moja przyszla malzonka jestesmy zainteresowani tą że pracą ,dodać moge że z językiem niemieckim nie mam żadnych problemów, jak również moja partnerka praktyki po za granicami kraju mam już 17 lat prosze o pozytywne rozpatrzenie naszego mini opisu nasz nr.+48783654166 +48726796847