€8,80 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji rowerów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 14 lipca 2015 02:00

Poszukujemy od zaraz osób bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Oferta z Drezna na produkcji przy montażu rowerów i kontroli jakości.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Drezno
Wynagrodzenie: 8,80 euro/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
– montowanie części rowerowych przy taśmie
– zajmowanie się składaniem rowerów
– kontrolowanie jakości wykonania produktów
– przygotowywanie zamówień do wysyłki

Wymagania:
– zależy nam na kandydatach, którzy potrafią szybko wykonywać zadania
– doświadczenie produkcyjne będzie atutem
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– dobre radzenie sobie w stresujących sytuacjach
– odpowiedzialne podejście do zadań
– umiejętność zarządzania czasem pracy
– stawianie się na stanowisku pracowniczym w odpowiednim czasie

Oferujemy:
– zatrudnienie w renomowanej, dobrze prosperującej firmie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zdobycie nowego doświadczenia
– pracę już od zaraz
– wsparcie polskiego koordynatora
– zatrudniamy na okres 3 miesięcy
– podpisanie niemieckiej umowy
– najlepszym pracownikom oferujemy przedłużenie umowy
– zakwaterowanie płatne co miesiąc 230 euro

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV + zdjęcie na maila: neuearbeit@berlin.com z tematem: Produkcja rowerów, Drezno, Imię i nazwisko.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/drezno-praca-w-niemczech-na-produkcji-rowerow-bez-znajomosci-jezyka-2015/

ID ogłoszenia: 12655a433a750ae0

3 komentarze na “Dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji rowerów od zaraz Drezno”

  1. Para poszukuje pracy od zaraz na 15 lipca 2015 @ 19:04

    Witam wraz z chłopakiem jesesmy zainteresowani pracą w Niemczech lub Holandii mamy oboje po 21 lat i silna motywacje do pracy

    jestesmy punktualni i dokładni w pracy w załączniku podajemy nasze cv chcielibysmy pracowac razem prosimy o szybki kontakt Dziekujemy
    tel +48 721 614 427
    e-mail: 94emila94@wp.pl

  2. Zdecydowanie podejme od zaraz proponowana prace na montarzu rowerow,sumienny,dokladny,dobry nstan zdrowia,prosze o kontekt +48 792 853 086
    Pozdrawiam
    Piotr

  3. Daniel jestem gotowy podjąć pracę w waszej firmie mam średnie wykształcenie i uprawnienia na wuzek muj num kon+48-781-413-371z poważaniem