£7,20

Dam pracę w Anglii przy sprzątaniu domów z podstawowym językiem Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: podstawowy język angielski
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2016 23:33

Ogłoszenie pracy w Anglii przy sprzątaniu domów i biur z podstawową znajomością języka. Obowiązki wykonywane są na terenie Londynu. Zapewniamy dobre zarobki oraz stabilne warunki zatrudnienia.

Stanowisko: sprzątaczka/sprzątacz.

Miejsce zatrudnienia: Londyn, UK.

Stawka za godzinę: 7,20 GBP/h.

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • dokładne i kompleksowe sprzątanie domów w Londynie u klientów firmy;
  • mycie podłóg, odkurzanie, wietrzenie, sprzątanie toalet i kuchni, prasowanie;
  • sprzątanie biur.

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • język angielski na podstawowym poziomie;
  • doświadczenie przy sprzątaniu domów, barów, biur;
  • znajomość londyńskiej komunikacji miejskiej;
  • dokładność i zwracanie uwagi na szczegóły;
  • sumienne podejście do pracy;
  • duża uczciwość.

Oferujemy:

  • podwyżkę po 3 miesiącach pracy;
  • umowę o pracę na brytyjskich zasadach;
  • dobre zarobki;
  • stałych klientów;
  • wynagrodzenia co tydzień;
  • samodzielne oraz odpowiedzialne stanowisko pracy.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych tym stanowiskiem pracy, zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem strony internetowej:

ID ogłoszenia: 93357a10ea6d7f89