£do ustalenia

Dam pracę w Anglii przy sprzątaniu domów bez znajomości języka Weybridge

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Weybridge
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 17 listopada 2014 22:39

Szukamy osób bez znajomości języka angielskiego i doświadczenia do pracy w Anglii. Oferta z Weybridge przy sprzątaniu domków prywatnych. Zatrudnienie na minimum 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik do sprzątania
Lokalizacja: Anglia, Weybridge, Walton-on-thames
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizycznej, w której osoby zatrudnione będą sprzątać pomieszczenia. Każdy pracownik jest zobowiązany do samodzielnego dotarcia do klienta.

Wymagania:
– przyjazd samochodem mile widziany
– gotowość do wyjazdu na min. pół roku
– umiejętność organizowania sobie czasu pracy
– samodzielność, zorganizowanie, punktualność, dyskrecja
– szybkość i dokładność przy sprzątaniu
– dobre zdrowie
– umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
– dobre warunki zatrudnienia
– legalną pracę na 6 miesięcy
– przyjazną atmosferę
– znajomość ulic w Weybridge
– pracę bez znajomości języka urzędowego
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: katess.cleaning@gmail.com w treści prosimy umieścić informacje typu: imię i nazwisko, wiek, miejsce zamieszkania, znajomość języków, wybór transportu do pracy, godziny zatrudnienia, wybór czy praca ma być na pełny etat czy będzie jako dorywcza, termin rozpoczęcia i zakończenia pracy w naszej firmie, wymagania finansowe, doświadczenie, referencje, napisać kilka słów o sobie, podać numer kontaktowy. W tytule wiadomości proszę wpisać: OGLOSZENIE NR.2

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/anglia-praca-bez-jezyka-przy-sprzataniu-domow-prywatnych-weybridge/

ID ogłoszenia: 701546a59c9276b7