€10,84/h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech od zaraz przy sortowaniu ubrań bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2018 00:04

Propozycja fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia. Od zaraz opcja zatrudnienia w Dortmundzie przy sortowaniu odzieży używanej.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Miejsce: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 10,84 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 6

Opis stanowiska:

  • jest to fizyczna praca przy sortowaniu używanych ubrań
  • zadaniem pracownika będzie ręczna segregacja odzieży pod względem jakości

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • dobra kondycja
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pracowitość i zaangażowanie
  • dokładne i staranne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • darmowe miejsce do zamieszkania w 2-osobowych pokojach lub samodzielne lokum za 150 euro miesięcznie
  • pracę na co najmniej pół roku z możliwością przedłużenia współpracy
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do przesyłania CV ze zdjęciem na adres:

nutzliche-arbeit@workmail.com

W tytule należy wpisać: “fizy/a1/05/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 6165b0cc9eabab19