€10 /h brutto

Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka od zaraz przy odśnieżaniu w Kempten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kempten
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 stycznia 2016 16:14

Poszukujemy osób do fizycznej pracy w Niemczech przy odśnieżaniu. Zatrudnienie w Kempten od zaraz bez znajomości języka niemieckiego z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: odśnieżacz – pracownik fizyczny.
Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Kempten.
Stawka godzinowa: 10 euro/h brutto.

Obowiązki na stanowisku:
Osoba zatrudniona będzie odpowiadała za odśnieżanie ulic, placów i chodników za pomocą łopat lub odśnieżarek spalinowych.

Wymagania:

  • gotowość do NATYCHMIASTOWEGO wyjazdu do Niemiec;
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy;
  • posiadanie ciepłej i nieprzemakalnej odzieży;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • dokładność i uczciwość;
  • punktualność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • gotowość do pracy w niskich temperaturach.

Co oferujemy:

  • pracę od stycznia do marca 2016;
  • dobrą stawkę godzinową;
  • ubezpieczenie;
  • przejazdy do pracy;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • umowa o pracę na niemieckich zasadach;
  • miłe towarzystwo – praca wśród rodaków.

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania CV na podany niżej adres.

Wiadomość należy zatytułować: „odsniezanie/01/16″.

Leiharbeiter@solution4u.com

Konieczne jest załączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych do celów rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-odsniezaniu-ulic-od-zaraz-w-kempten/

ID ogłoszenia: 696569f8adc711fe

7 komentarzy na “Dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka od zaraz przy odśnieżaniu w Kempten”

  1. prosze o kontakt tel w zwiazku z podjeciem pracy pod numer 513890168

  2. witam proszę o kontakt tel w celu podjęcia tej pracy 881-582-038. Pozdrawiam

  3. Witam jestem chętny do pracy od zaraz prosz o kontakt muj nr telefonu 536908846 proszę o kontakt

  4. Szymon1995 na 26 stycznia 2016 @ 23:33

    Witam jestem chętny do podjęcia tej pracy kontakt szymon.kobialka@onet.pl

  5. Jestem chętny na wyjazd proszę o kontakt pod 539 445 166 pozdrawiam

  6. Prosze o kontakt jestem zainteresowany ma 23lata. 538950630

  7. witam jestem zainteresowany oferta 2osoby z wlasnym autem. prosze o kontakt 795-017-367