€12 brutto/h

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz na magazynie z zabawkami 2019 Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Poczdam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 mc
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 stycznia 2019 20:08

Pracodawca z Poczdamu poszukuje osób do pracy w Niemczech 2019 na magazynie hurtowni z zabawkami. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka i od zaraz. Do tego zapewnione jest zakwaterowanie bezpłatnie i atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: 12 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz (od lutego 2019 roku).

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień, które są składane drogą elektroniczną;
  • dbanie o porządek na magazynie, kompletowanie zabawek do zamówienia oraz pakowanie ich i wysyłanie;
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego;
  • rozładowywanie zamówień;
  • wypełnianie innych zadań zleconych przez pracodawce.

Wymagania:

  • zwinność, energiczność oraz umiejętność pracowania w szybkim tempie;
  • pracowitość, zdyscyplinowanie i zaangażowanie w wypełniane obowiązki;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • umiejętność pracy indywidualnie, jak i w zespole;
  • mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i płatne nadgodziny +25%;
  • zakwaterowanie bezpłatnie;
  • pomoc w  załatwieniu formalności;
  • niemiecką umowę o pracę na 4 miesiące;
  • możliwość pracowania na stałe w Niemczech;
  • szkolenie pracownicze;
  • samodzielne stanowisko pracy.

Aplikacja:

CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres e-mail:

 pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem: Niemcy praca hurtownia zabawek / Poczdam 2019.

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit

Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

Zgłoszenia grupowe należy przesłać w jednej wiadomości.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-zabawkami-od-zaraz-w-poczdamie/

ID ogłoszenia: 2665c4745873b673

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.