€9,60 netto/h

Bez języka sezonowa praca Niemcy przy zbiorach truskawek od maja 2021 w Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rövershagen
  • Data rozpoczęcia pracy: od maja 2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: min. 50 dni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 grudnia 2020 18:39

Od maja 2021 możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Rövershagen bez znajomości języka przy zbiorach truskawek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Rövershagen.

Wynagrodzenie: 9,60 € netto na godz.

Start: od maja 2021.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków pracownika będzie należało zbieranie truskawek na polu.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • zmotywowanie do podjęcia pracy sezonowej;
  • zaangażowane i sumienne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • bezpieczne środowisko pracy;
  • pracę na przynajmniej 50 dni albo 3 miesiące;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • profesjonalne podejście do pracowników;
  • możliwość zarobienia w miesiącu nawet do 10 000 PLN netto, a inne prace, np. pielenie będą płatne 9,60 € netto na godz.;
  • zakwaterowanie, śniadanie oraz obiad w cenie 10,00 € na dzień;
  • możliwość darmowego zrobienia prania, a także dostęp do wi-fi;
  • możliwość wypożyczenia odzieży przeciwdeszczowej dobrej jakości;
  • aplikację na telefon, która pozwoli śledzić swoje wyniki pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można od poniedziałku do piątku (w godzinach od 10:00 do 14:00) pod numerem telefonu: 94 36 62 712, a we wtorki i czwartki (od 20:00 do 21:00) pod numerem telefonu: +48 606 287 948

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-2021-rovershagen/

ID ogłoszenia: 8255fcf5a5d93366