€do ustalenia

Bez języka Niemcy praca fizyczna w Berlinie od zaraz wykładanie towaru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Opublikowany: 23 marca 2015 02:24

Aktualnie szukamy osób bez znajomości języka niemieckiego do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w Berlinie przy wykładaniu towarów w sklepie.

Stanowisko: Pracownik fizyczny
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca nocna w sklepie spożywczym polegająca na przyjmowaniu dostaw oraz wykładaniu ich na półki sklepowe. Osoba zatrudniona będzie dbać o ekspozycję, oraz kontrolować datę ważności produktów.

Wymagania:
– zmysł estetyczny
– dobre zorganizowanie
– chęć podjęcia pracy na zmiany nocne
– dobre ogólne zdrowie fizyczne
– bez problemów z kręgosłupem
– silne ręce
– sumienne wywiązywanie się z obowiązków

Oferujemy:
– pracę bez znajomości języka urzędowego
– pomoc opiekuna zmiany
– pomoc w zakwaterowaniu i sprawach formalnych
– przeszkolenie wprowadzające do zawodu
– zdobycie ciekawego doświadczenia

Aplikacja:
Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: polnische-arbeiter@clerk.com z dopiskiem: Wykładanie towarów, Berlin.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-wykladanie-towaru-bez-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 75550f54b731d21

6 komentarzy na “Bez języka Niemcy praca fizyczna w Berlinie od zaraz wykładanie towaru”

  1. damian skomra na 24 marca 2015 @ 08:36

    jestem zainteresowany oferta prosze o kontakt pod nr. tel. 533-946-298

  2. Jestem zainteresowany praca ttylko mam jeden minus nieznam zadnych jezykow obcych 665-722-220,665-253-995

  3. Małgorzata na 28 marca 2015 @ 11:47

    Jestem bardzo zainteresowana z uwagi na bardzo słabą znajomość języka niemieckiego , jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy . Poza zwrotami grzecznościowymi liczebnikami nic więcej nie pamiętam iż języka tego uczyłam się w gimnazjum i już nic nie pamiętam . Telefon mój to 791-453-863.

  4. Jędrzej na 28 marca 2015 @ 23:56

    Jestem zainteresowany bardzo proszę o kontakt pracowałęm już na Podobnych stanowiskach i w Berlinie pół roku lecz na innym 508-594-992 Obiecuję że będą Państwo zadowoleni

  5. Witam jestem zainteresowana oferta pracy,Procowałam w handlu 20 lat,posiada duże kwalifikacje,zmysł estetyczny,sumienna,pracowita,dobrze zorganizowana.Proszę o kontakt na @ malutka=2@wp.pl

  6. Witam
    jestem zainteresowana ofertą pracy ,mam doświadczenie pracy w handlu(20 lat)proszę o kontakt 691693715