€15,00 brutto/h

Bez języka fizyczna praca w Niemczech dla par sortowanie odzieży od zaraz Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 października 2023 16:24

Dla par aktualna od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Augsburgu bez znajomości języka z zakwaterowaniem darmowym, które zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Augsburg.

Wynagrodzenie: 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • rozdzielanie odzieży na kategorie oraz jej segregowanie według wytycznych;
  • ocenianie jakości i stanu odzieży;
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • chęć podjęcia pracy fizycznej;
  • dokładność i precyzyjność;
  • szybkie tempo pracy;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • brak alergii;
  • mile widziana znajomość znanych marek oraz mody;
  • chęć uczenia się nowych rzeczy oraz rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie na umowę o pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansowania;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: sortowanie odzieży używanej 10/2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-sortowanie-odziezy-od-zaraz-w-augsburgu/

ID ogłoszenia: 743652fc7fea9286