DKK125 brutto/h

Bez języka fizyczna praca Dania przy sortowaniu owoców od zaraz Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Aarhus
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2020 22:28

Poszukiwani pracownicy fizyczni bez znajomości języka do sortowania owoców w Aarhus. Aktualna od zaraz fizyczna praca w Danii z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje bezpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Aarhus.

Wynagrodzenie: 125 DKK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie mył, pakował i sortował owoce przy linii produkcyjnej;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • praca wykonywana jest w stałym tempie.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • pełna samodzielność;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • odpowiedzialne i zaangażowane wypełnienie zadań;
  • sprawność manualna, zwinność.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • darmowe zakwaterowanie w wyposażonych zakwaterowaniach;
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw organizacyjnych;
  • próbną duńską umowę o pracę z możliwością jej przedłużenia.

Aplikacja:

CV z danymi kontaktowymi można wysyłać na adres e-mail: sikker2020@post-online.dk z podaniem numeru referencyjnego wraz z imieniem i nazwiskiem: Nr ref.: skr/27/20

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/od-zaraz-fizyczna-praca-w-danii-bez-znajomosci-jezyka-przy-sortowaniu-owocow-w-aarhus/

ID ogłoszenia: 2085ed52971657c9

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.