NOK255 brutto/mc

Bez języka dam fizyczną pracę w Norwegii od zaraz pomocnik śmieciarza-ładowacza Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Oslo
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2024 19:39

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Norwegii. Zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka jako pomocnik śmieciarza-ładowacza. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Oslo.

Wynagrodzenie: od 255 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie oraz ładowanie pojemników, a także worków ze śmieciami na śmieciarkę;
  • obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do zbierania odpadów;
  • wykonywanie zadań bez względu na warunki atmosferyczne.

Wymagania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia zawodowego;
  • chęć pracy na świeżym powietrzu.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bez znajomości języka norweskiego;
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK na mc za pokój;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • zgrany zespół współpracowników;
  • możliwość rozwoju zawodowego i liczne szkolenia zawodowe oraz językowe.

Aplikacja:

CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: sl/f/01/24

Źródło: https://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-norwegia-praca-fizyczna-bez-jezyka-jako-pomocnik-smieciarza-ladowacza-w-oslo/

ID ogłoszenia: 44065a64d60613ea