£7,90 brutto/h

Anglia praca 2019 od zaraz bez znajomości języka na magazynie z odzieżą Mansfield

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Mansfield
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 stycznia 2019 20:22

Aktualna od zaraz oferta pracy w Anglii w Mansfield na magazynie z odzieżą sportową. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka oraz z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie i atrakcyjnymi warunkami umowy.

Stanowisko: pracownik magazynu z odzieżą sportową.

Lokalizacja: Mansfield.

Wynagrodzenie:  7,90 GBP brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie oraz pakowanie towarów, a także załadowywanie ich i rozładowywanie;
  • ogólne obowiązki magazynowe;
  • możliwość pracy na trzy zmiany, czyli rano, południe i noc oraz w nadgodzinach.

Wymagania:

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy;
  • umiejętność spostrzegania oraz zwracania uwagi na każdy drobny szczegół;
  • elastyczność;
  • motywacja do pracy oraz otwartość.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne;
  • możliwość dostania zniżki w firmowym sklepie;
  • wypłaty co tydzień;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • na miejscu stołówka, z której można korzystać oraz parking dla pracowników;
  • przez całą dobę można korzystać z pomocy agencji;
  • za wyniki w pracy dodatkowe premie;
  • rozwój i zbieranie doświadczenia;
  • płatny urlop;
  • referencje hipoteczne;
  • system emerytalny.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez adres e-mail: dltrecruitmentltd@gmail.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dam-prace-w-anglii-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-mansfield/

ID ogłoszenia: 5405c508a3c967a0

1 odpowiedź na “Anglia praca 2019 od zaraz bez znajomości języka na magazynie z odzieżą Mansfield”

  1. Elzbieta na 1 lutego 2019 @ 18:55

    Witam,szukam pracy za granica,bez jezyka.