SEKdo uzgodnienia

Oferta pracy w Szwecji na budowie bez języka przy wykończeniach i remontach

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Szwecja
  • Znajomość języków: bez znajomości języków
  • Opublikowany: 8 lipca 2014 22:47

Poszukiwany pracownik budowlany do pracy w Szwecji przy remontach i wykończeniach. Oferta dla Polaków od zaraz w budownictwie bez znajomości języka obcego.

Stanowisko: pracowni ogólnobudowlany

Lokalizacja: Szwecja

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Poszukiwany pracownik będzie odpowiedzialny za prace w budownictwie o charakterze ogólnobudowlanych.
  • Obowiązkiem będą prace wykończeniowe mieszkań.
  • Do zadań należeć będzie malowanie, wygładzanie, szpachlowanie, układanie terakoty, płytek, montowanie regipsów itp.

Oczekiwania:

  • przynajmniej 2 letnie doświadczenie w pracy przy remontach i wykończeniach
  • umiejętność szpachlowania, malowania, montażu regipsów, okien, drzwi, paneli, mebli.
  • obowiązkowość
  • profesjonalizm
  • możliwość wyjazdu od zaraz

Oferta:

  • opłacony przejazd z Polski do Szwecji
  • zapewnione na miejscu zamieszkanie
  • pełne wyżywienie
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie europejski

Aplikacja:

ID ogłoszenia: 62653bbb33c79849

12 komentarzy na “Oferta pracy w Szwecji na budowie bez języka przy wykończeniach i remontach”

  1. czy pana ogloszenie jest nadal aktualne ?

  2. Witam ogloszenie jest aktualne w tej chwili jestem w belgi bede dostepny 20 grudzien prosze o kontakt

  3. witam czy ogłoszenie jest aktualne?

  4. Jan Tarasiuk na 25 stycznia 2015 @ 16:32

    Jestem gotów podjąć się tej pracy, lub podobnej.

  5. Jestem gotowy do podjęcia tej pracy.mam doświadczenie w malowani , tapetowaniu,gładzie itp.

  6. Krystian ze Szczecina na 20 lutego 2015 @ 13:32

    Witam
    Czy ogłoszenie jest nadal aktualne?
    Byłbym zainteresowany tymi lub podobnymi pracami. Mam długoletnie doświadczenie w wykończeniach pod klucz dla Developerów i prywatnych zleceń.(Byłem na własnej DG i miałem swój zespól ludzi)
    Potrafię wykonywać:montaż płyt GK-ścianki-sufity-zabudowy poddaszy/systemy Dermathex/malowanie /szpachlowanie/układanie paneli/montaż stolarki otworowej/systemy elewacji DUFA-KNAUF-KREISEL i innych producentów /podbitki dachowe/panele elewacyjne i wiele innych pochodnych prac.
    Mogę podesłać swoje prace wraz z referencjami od Developera dla którego wykonywałem prace wiele lat.

  7. Krystian ze Szczecina na 20 lutego 2015 @ 13:48

    Witam
    Mam długoletnie doświadczenia w wykończeniach wnętrz pod klucz dla Developera i osób prywatnych(wiele lat na własnej DG)
    Potrafię wykonywać zabudowy GK/podwieszane sufity/ścianki/zabudowy poddaszy/nietypowe zabudowy itp.
    Ponadto malowanie/szpachlowanie/montaż paneli/stolarki otworowej.
    Umiejętność wykonywania elewacji w systemach DUFA/KREISEL/KNAUF i innych.
    Podbitki dachowe /panele drewniane na elewacji itp.
    Mogę podesłać foto prac i referencje.

  8. Witam.
    Jestem bardzo zainteresowany ofertą.
    +48669836926
    Pozdrawiam.

  9. Witam jestem budowlancem mam doswiadczenie szukam takiej pracy znam niemiecki
    W razie zainteresowania podaje tel 503806690
    Pozdrawiam Janusz

  10. witam jestem zainteresowany praca i prosil bym o kontakt

  11. Czy ogłoszenie jest aktualne? Teraz jestem w Szwecji w mieście Göteborg

Zostaw odpowiedź do Bartek