€od 9 do 9,50 euro/h netto

Oferta pracy w Niemczech dla pracownika fizycznego w budownictwie Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Data rozpoczęcia pracy: 5.08.2014
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 sierpnia 2014 01:18

Firma budowlana z Hannoveru zatrudni od zaraz pracownika fizycznego na stanowisko pracownik budowlany. Praca w Niemczech na budowie z zapewnionym bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Lokalizacja: Niemcy, Hannover
Wynagrodzenie: od 9 do 9,50 euro/h netto

Zadania:
Praca na budowie przy zadaniach ogólnobudowlanych takich jak: malowanie, szpachlowanie, kładzenie kafelek itp.

Wymagania:
– doświadczenie w pracach budowlanych konieczne
– umiejętność samodzielnej pracy i zarządzania czasem
– język niemiecki w stopniu komunikatywnym
– przyjazd samochodem będzie dodatkowym atutem
– wytrzymałość fizyczna

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz na niemieckich warunkach
– darmowe miejsce noclegowe
– wypłata zaliczek co 7 dni
– świadczenia socjalne (ubezpieczenie)
– stałe zlecenia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o wysłanie CV z dołączoną klauzulą o poufności na maila: biuro@flexjob.pl w tutile proszę wpisać: POM/100/DE

Źródło:

ID ogłoszenia: 88253dc0c40b21de

2 komentarze na “Oferta pracy w Niemczech dla pracownika fizycznego w budownictwie Hannover”

  1. witam .jestem szczerze zainteresowany państwa ofertą ,spełniam wszystkie kryteria i wiele wiele więcej proszę o kontakt na nr tel po 18 godz. 696 966 268 doświadczony budowlaniec ,5 lat własna dział.gosp . do wglądu referencje od dużych poważnych firm z Krakowa

  2. Witam jestem zainteresowany pracom obecnie własna działalność. Prawo jazdy kat b, operator koparko ładowarki, kurs murarz tynkarz