£9,65 brutto/h

Od zaraz praca Anglia bez znajomości języka przy pakowaniu leków Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: około 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 marca 2020 18:44

Bez znajomości języka aktualna od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu leków. Zatrudnienie 2020 w Londynie dla pakowaczy z zakwaterowaniem, które pracodawca organizuje bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: 9,65 GBP brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w firmie dystrybucyjnej;
  • zadaniem pracownika będzie pakowanie oraz przepakowywanie leków, które pochodzą z innych rynków UE, a także środków higienicznych oraz opatrunków itp.;
  • pracownik będzie wyjmował leki z opakowania, wkładał je w nowe pudełko, a także dołączał do nich ulotkę w języku angielskim.

Wymagania:

  • szybkość, dobra kondycja fizyczna, wytrzymałość;
  • dostępność na przynajmniej 3 miesiące;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego;
  • brak uzależnień, a szczególnie tych dotyczących z piciem alkoholu;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie;
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu;
  • pomoc przy różnych formalnościach na miejscu;
  • zagwarantowany minimalny kurs wymiany funta, gdzie 5 PLN za 1 GBP.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem: „pakowanie leków Londyn marzec 2020”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-lekow-bez-jezyka-w-londynie/

ID ogłoszenia: 7035e6b8cab93f3b