£8,50/h brutto

Anglia praca bez znajomości języka przy pakowaniu perfum od zaraz 2018 Londyn

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2017 15:27

Propozycja zatrudnienia 2018 w zakładzie z Londynu dla kandydatów bez znajomości języka. Od zaraz praca w Anglii przy pakowaniu perfum z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Stawka godzinowa: 8,50 euro za godzinę brutto

Liczba miejsc: 3

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na rozpakowywaniu pudełek oraz powtórnym pakowaniu perfum w nowe opakowania
  • zadaniem pracownika będzie etykietowanie oraz montaż zabezpieczeń

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność i spostrzegawczość
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • zdolność pracy w szybkim tempie
  • dużą zaleta będzie doświadczenie przy pakowaniu na magazynie

Oferujemy:

  • pracę na czas określony w Anglii bezpośrednio u pracodawcy
  • dobre zarobki
  • możliwość wypracowywania godzin nadliczbowych
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • płatne zamieszkanie w cenie 80 GBP tygodniowo za pokój

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres:

ukemployment@europe.com

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-praca-anglia-przy-pakowaniu-perfum-w-londynie-od-zaraz-2017/

ID ogłoszenia: 253594635148267e

1 odpowiedź na “Anglia praca bez znajomości języka przy pakowaniu perfum od zaraz 2018 Londyn”

  1. Jestem Za internowany pracz praczom proszę o kotakt 667232674 lub dawid.pistor@o2.pl