NOK166,80 za godzinę brutto

Od zaraz praca Norwegia pakowanie wędlin bez znajomości języka Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Sarpsborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 lutego 2016 21:46

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka. Zakład przetwórstwa mięsnego w Sarpsborg poszukuje pracowników na produkcję, do pakowania wędlin, szkolenie wstępne rozpoczyna się już 8 lutego.

Stanowisko pracy: pakowacz/pakowaczka.

Miejsce zatrudnienia: Norwegia, Sarpsborg.

Stawka godzinowa: 166,80 brutto NOK.

Opis stanowiska:
jest to fizyczna praca przy pakowaniu wędlin na taśmie produkcyjnej według wskazanej wcześniej wagi bądź ilości plastrów. Praca ma charakter powtarzalny, w jej miejscu panuje obniżona temperatura, ok. 4 stopnie.

Oczekiwania:

  • szkolenie wprowadzenie odbywa się już od 8 do 11 lutego – ważna jest gotowość do wyjazdu przed tym terminem;
  • mile widziane doświadczenie na produkcji spożywczej i znajomość norm HACCP lub ISO 22000.
  • umiejętność dostosowania się do procedur i przepisów BHP;
  • dyspozycyjność na co najmniej pół roku;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • uczciwość, odpowiedzialność;
  • sprawność fizyczna, dobry stan zdrowia, ścisła higiena osobista;
  • preferowane osoby bez nałogów.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie płatne w okolicach Sarpsborg, ok. 12 km od pracy(4000 NOK od osoby);
  • norweską umowę o pracę zawartą z agencją;
  • możliwość przedłużenia umowy dla najlepszych osób;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora.

Jak kandydować:
Prosimy o wypełnienie formularza znajdującego się na poniższej stronie:

Należy zaznaczyć posadę „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2016″

Informujemy, że odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-wedliny-praca-norwegia-od-zaraz-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 51056afaeaaa812d

4 komentarze na “Od zaraz praca Norwegia pakowanie wędlin bez znajomości języka Sarpsborg”

  1. Krzysztof na 8 lutego 2016 @ 14:07

    Witam jestem zainteresowany panstwa ofertą .poszukuje pracy od zaraz mam 31 lat .proszę o kontak na nr tel.690 027 443

  2. jestem zainteresowany +48609329354

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy .Jestem dyspozycyjny od zaraz , mój numer telefonu :667-296-133

  4. Aleksandra na 14 lutego 2016 @ 15:08

    Witam jestem zaiteresowana ofertą pracuję na produkcji proszę o kontakt

Zostaw odpowiedź do Krzysztof