€10 euro za godzinę brutto

Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka magazyn z kosmetykami Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: pół roku
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2016 23:14

Drogeria z Lipska od zaraz posiada 5 wakatów na magazynie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Oferujemy zakwaterowanie oraz satysfakcjonujące zarobki.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy.

Wynagrodzenie: 10 euro za godzinę brutto.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zbieranie zamówień za pomocą skanera (obsługa skanera w języku polskim);
  • przygotowanie i pakowanie zamówień.

Wymagania:

  • niezawodność i punktualność;
  • odpowiedzialne podejście;
  • doświadczenie poparte odpowiednią dokumentacją będzie zaletą;
  • umiejętność szybkiego przystosowania się;
  • elastyczność;
  • bezproblemowość, umiejętność działania w grupie;
  • dyspozycyjność na 6 miesięcy.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie w cenie 200 euro za miesiąc;
  • dodatki i premie za pracę w weekendy, na nadgodziny lub w nocy;
  • profesjonalne szkolenie wdrażające w obowiązki.

Aplikacje:
CV ze zdjęciem oraz kilka słów na swój temat prosimy wysyłać pod adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W temacie prosimy wpisać: „Praca w Niemczech na magazynie w hurtowni drogeryjnej, Lipsk 2016″.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-kosmetycznej-lipsk/

ID ogłoszenia: 6825756f6cac1f67

3 komentarze na “Niemcy praca od zaraz bez znajomości języka magazyn z kosmetykami Lipsk”

  1. jestem zainteresowany panstwa oferta prosze o kontakt 791546000

  2. Agnieszka Kazimierz na 24 czerwca 2016 @ 09:43

    Jesteśmy zainteresowani ofertą proszę o kontakt 500835433

  3. Witam pilnie szukam pracy z narzeczonym za granicą jestesmy bardzo zainteresowani ofertą pilnie proszę o kontakt 724173872

Zostaw odpowiedź do jacek