€9,82 euro brutto / h

Zbiór i pielęgnacja papryki szklarniowej Holandia praca sezonowa 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Grashoek
  • Data rozpoczęcia pracy: Brak informacji
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Dyspozycyjność do pracy na projekcie całorocznym
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: Brak informacji
  • Opublikowany: 24 marca 2019 12:59

Aktualne ogłoszenie dam sezonową pracę w Holandii przy zbiorach oraz pielęgnacji papryki szklarniowej. Zatrudnienie 2019 w Grashoek z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

9,82 euro brutto / h

Praca tymczasowa

Holandia

Ogrodnictwo

Rolnictwo

Status oferty: Aktualna

Zakres obowiązków

zbiór i pielęgnacja papryki szklarniowej (obrywanie liści, okręcanie plant, obrywanie pędów – praca na wózku szklarniowym)
różne prace porządkowe na terenie szklarni

Czego oczekujemy

dyspozycyjność do pracy na projekcie całorocznym
gotowość do pracy na wózkach szklarniowych (praca na wysokości)
brak lęku przed pająkami

Co oferujemy

legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
dodatek urlopowy: polski i holenderski
atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy

Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej: Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: kontakt@contrain.pl lub marketing@contrain.pl

Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: iod@contrain.pl

a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 22[1] k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów.

b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów.

c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy

d/ Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi.

e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi . W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne.

f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22[1] k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów.

g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych.

h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych

i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Po zapoznaniu się z treścią powyższej klauzuli wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

ID ogłoszenia: 7355c9371968aa35

ilość wszystkich wyświetleń: 678, dzisiaj: 1