€do uzgodnienia

Zbieranie zamówień Holandia praca fizyczna bez znajomości jezyka Zaandam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Zaandam
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: rok
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 stycznia 2015 03:34

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Holandii dla pracowników fizycznych na stanowisku order picera. Oferta od zaraz z Zaandam bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miasto: Zaandam

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Fizyczne prace na magazynie – zbieranie zamówień, komisjonowanie a także rozładunek i załadunek samochodów ciężarowych.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz i pozostania w Holandii przynajmniej na rok
  • prawo jazdy kat.B
  • duża motywacja, zorganizowanie
  • doświadczenie w podobnej pracy będzie dodatkowym atutem
  • zdolność samodzielnego podejmowania decyzji
  • doskonała umiejętność organizacji czasu pracy

Oferta:

  • wsparcie polskojęzycznego brygadzisty
  • zapewnione zakwaterowanie płatne 76 euro/tydzień
  • wykupienie ubezpieczenia to koszt 17,41 euro/tydzień
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • duża liczba godzin pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy przejść na poniżej podaną stronę i wypełnić formularz. Aby zgłoszenie zostało przyjęte prosimy przesłać CV w języku polskim i angielskim.

  • gsuinter-work.pl/formularz-rejestracyjny/6

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-fizycznej-pracy-w-holandii-dla-order-pickera-bez-jezyka-zaandam/

ID ogłoszenia: 35154bf0589ee08f

3 komentarze na “Zbieranie zamówień Holandia praca fizyczna bez znajomości jezyka Zaandam”

  1. Jestem zaintersowany tą pracą. Pracowałem 8 lat na magazynie. prosze o odpowiedź na mój e-mail.

  2. Witamy Jesteśmy wraz z mężem zainteresowani Państwa ofertą pracy Gotowi do wyjazdu od zaraz posiadamy( SoFI-Nummer) Prosimy o kontakt nr.tel. 510523160 lub (89)6240094

  3. Witam, mam 20 lat posiadam prawo jazdy kat. b jestem dyspozycyjny od zaraz. Proszę o kontak drogą mailową. Pozdrawiam

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.