€12,38

Z językiem angielskim praca w Holandii na magazynie od zaraz, Nijkerk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Nijkerk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 26 - 78 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Znajomość języków: angielski w stopniu min. komunikatywnym
  • Opublikowany: 11 grudnia 2017 06:49

Ze znajomością języka angielskiego do podjęcia od zaraz atrakcyjna praca w Holandii na magazynie w miejscowości Nijkerk. Zatrudnienie przy zbieraniu zamówień w systemie PBV.

Szukasz pracy z dobrym wynagrodzeniem ??
Masz doświadczenie w pracach magazynowych??
Znasz komunikatywnie język angielski ??

Skontaktuj się z nami to WSZYSTKO MAMY DLA CIEBIE, jesteśmy legalnie działającą Agencją Pracy (KRAZ 1145), od ponad 15 lat prężnie działamy na rynku Holenderskim

Oferta Pracy w miejscowość Nijkerk
Stawka dla osób +22 lata 12,38/h
Dyspozycyjność: 1 rok – 2 lata z możliwością urlopów
Opis stanowiska pracy: zbieranie zamówień w systemie voice – speak, rozładunek/załadunek, inne prace magazynowe

Wymagania:
– dyspozycyjność
– język angielski (minimum komunikatywny)
– kultura osobista
– doświadczenie mile widziane

Oferujemy:
– zakwaterowanie
– ubezpieczenie
– transport do pracy
– dobre wynagrodzenie w systemie co 4 tygodnie
– fajną atmosferę w pracy, opiekę polskiego koordynatora.

Prześlij swoje CV na adres konstanciuk@covebo.pl z dopiskiem „magazyn”

ID ogłoszenia: 6115a29205296785

ilość wszystkich wyświetleń: 64, dzisiaj: 1