£7 GBP/H

Wielka Brytania praca na produkcji przy filetowaniu ryb od zaraz

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Milford Haven
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: rok czasu
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: komunikatywna znajomość
  • Opublikowany: 9 marca 2015 02:22

Przetwórnia rybna szuka od zaraz pracowników do filetowania i pakowania łososia na linii produkcyjnej. Oferta z Milford Haven aktualna na rok czasu dla doświadczonych pracowników.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Wielka Brytania, Milford Haven
Wynagrodzenie: 7 GBP/H
Start: od zaraz
Czas zatrudnienia: 12 miesięcy

Zadania:
– filetowanie ryb
– usuwanie ości
– pakowanie gotowych płatów rybnych oraz innych owoców morza
– ważenie produktów
– etykietowanie

Wymagania:
– wcześniejsze zatrudnienia w przetwórni rybnej
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy na samochód osobowy
– zwinność, perfekcja
– sprawne posługiwanie się nożem
– przestrzeganie higieny osobistej

Oferujemy:
– 40 godzin pracy w tygodniu
– prace od zaraz
– zatrudnienie na 12 miesięcy
– pomoc przy szukaniu zakwaterowania (50GBP/ tydz.)
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– szkolenia BHP
– wdrożenie w system działania firmy

Aplikacja:
poprzez stronę internetową: http://www.imperial.org.pl/ofertypracy-szczegoly.php?id=400

Źródło: http://www.pilna-praca.pl/praca-za-granica/pilna-oferta-pracy-w-wielkiej-brytanii-przy-filetowaniu-ryb/

ID ogłoszenia: 32054fceeb25abb5

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.