€8 euro/h netto

Wakacyjna praca w Szwecji jako pomoc w gospodarstwie Visingsö bez języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Visingsö
  • Opublikowany: 14 lipca 2015 01:59

Gospodarstwo z Visingsö szuka pracowników sezonowych bez znajomości języka szwedzkiego. Wakacyjna praca w Szwecji dla pomocnika do agroturystyki. Od pracownika wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Szwecja, Visingsö
Wynagrodzenie: 8 euro/h netto

Zadania:
– zajmowanie się przebywającymi w gospodarstwie gośćmi
– porządkowanie domu
– sprzątanie pokoi gości
– każdego poranka osoba zatrudniona przygotowuje śniadania
– zajmowanie się końmi
– prowadzenie szkoleń z jazdy konnej
– inne zadania zlecane przez pracodawcę

Wymagania:
– umiejętność porozumiewania się językiem angielskim na poziomie komunikatywnym
– kandydaci powinni być otwarci i lubić kontakt z ludźmi
– perfekcyjne jeżdżenie na koniu jest obowiązkowe
– przestrzeganie zasad panujących w gospodarstwie
– posiadanie prawa jazdy na samochód osobowy
– doświadczenie w danej pracy będzie atutem

Oferujemy:
– zatrudnienie na pełny etat
– dobre wynagrodzenie
– w miesiącu zapewniamy przepracowanie do 160 godzin
– start już we wrześniu na okres 2 miesięcy
– zapewniamy możliwość przedłużenia umowy
– darmowe miejsce do zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: praca@forwork.eu

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pomoc-na-gospodarstwie-agroturystycznym-szwecja-visingso-2904037.html

ID ogłoszenia: 80755a4470ae4134

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.