€12,06 euro brutto/h

Tilburg oferta pracy w Holandii na magazynie bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Tilburg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 19 września 2015 00:16

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz bez znajomości języka na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu. Oferta z Tilburga dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Tilburg, Holandia

Wynagrodzenie: 12,06 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na magazynie przy obsłudze zamówień – zbieranie towaru z użyciem systemu słuchawkowego
  • pakowanie towarów i przygotowywanie do wysyłki
  • rozładunek i załadunek
  • zadania porządkowe
  • transport wewnętrzny za pomocą wózków ręcznych EPT

Oczekiwania:

  • umiejętność komunikacji w języku angielskim – język holenderski nie jest wymagany
  • duża samodzielność, skrupulatność, odpowiedzialność
  • sprawne przyswajanie nowej wiedzy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • ubezpieczenie
  • pracodawca organizuje zamieszkanie
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Prosimy kontaktować się zgodnie z instruktażem na stronie:

ID ogłoszenia: 55255fc80716de8c

4 komentarze na “Tilburg oferta pracy w Holandii na magazynie bez znajomości języka od zaraz”

  1. Marcin Kubiak na 30 stycznia 2016 @ 14:45

    Jestem zainteresowany pracą od zaraz i bardzo proszę o kontakt 607-220-646

  2. Witam mój nr do kontaktu przebywam w Holandii aktualnie teraz 6 miesięcy poszukuję pracy natychmiastowo proszę o kontakt mam spore doświadczenie w pracy za granicą +31687955411

  3. Prosze o kontakt 0685676864 mam spore doświadczenie w pracy na magazynie

  4. Prosze o kontakt 0685676863*mam spore doświadczenie w pracy na magazynie . Pomyłka nr prostuje

Zostaw odpowiedź do Mariusz