SEKdo ustalenia

Szwecja praca w Sztokholmie dla kobiet przy sprzątaniu domów bez języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Opublikowany: 10 listopada 2015 02:47

Firma sprzątająca ze Sztokholmu poszukuje kobiet do pracy w Szwecji przy sprzątaniu domów, mieszkań, biur. Oferta dla sprzątaczek bez znajomości języka szwedzkiego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik przy sprzątaniu
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Należy porządkować zlecane obiekty takie jak domy prywatne czy mieszkania po przeprowadzkach. Wszystkie czynności wykonywane są przy pomocy niezbędnych środków czystości.

Wymagania:
– pracownik powinien się cechować pozytywną energią
– należy szybko wykonywać swoją pracę
– godne reprezentowanie firmy
– zatrudnienie dla kobiet
– oferta dla osób z doświadczeniem przy sprzątaniu
– konieczna jest znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym bądź szwedzki do wyboru
– posiadanie personnummer bądź adres c/o

Oferujemy:
– stałe zlecenia
– korzystne warunki zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– legalną pracę dla kobiet

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie swojego CV na adres mailowy: personal@renthusstockholm.se

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/personel_sprzatajacy__szwecja,ogloszenie,20151105134515.html

ID ogłoszenia: 48256414510bba1c