SEKdo ustalenia

Szwecja praca w Sztokholmie dla kobiet przy opiece nad dziećmi bez języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholmie
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 lipca 2015 22:15

Rodzina ze Sztokholmu szuka kobiet do opieki nad ich dwójką dzieci. Praca w Szwecji dla opiekunki dziecięcej bez znajomości języka szwedzkiego z zakwaterowaniem.

Stanowisko: opiekunka do dzieci
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Niania opiekować się będzie dwójką dzieci (5 lat i niemowlę). Zadania polegają na pomaganiu mamie, która jest cały czas w domu na opiece i drobnych pracach domowych. Wyjazd ma charakter au pair.

Wymagania:
– doświadczenie będzie ogromnym atutem
– zdolność porozumiewania się w języku angielskim
– posiadanie prawa jazdy będzie mile widziane
– umiejętność porozumiewania się z dziećmi
– miłe usposobienie
– zaangażowanie
– całkowite oddanie się rodzinie i zaangażowanie
– przyjazne nastawienie

Oferujemy:
– wyjazd au pair
– pracę dla kobiet
– zakwaterowanie
– na miejscu zapewnione jest wyżywienie
– przejazdy lotnicze do Sztokholmu
– w domu dostępny jest Internet
– oferujemy kartę do telefonu
– pracę w sprawdzonej rodzinie

Aplikacja:
Prosimy o kontakt na maila: iga.ore.ofe@wp.pl bądź telefoniczny na numer: 0046760427887

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/rodzina_szuka_au_pair__szwecja,ogloszenie,20150629062737.html

ID ogłoszenia: 9405594332a8b790

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.