€8,50 euro/h netto

Szwecja praca w Sztokholmie bez języka dla kierowcy kat.C w transporcie

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Sztokholm
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące
  • Opublikowany: 13 lutego 2015 03:20

Szwecja praca dla kierowcy kat.C bez znajomości języka szwedzkiego przy transporcie i załadunku, rozładunku roślin szklarniowych. Oferta ze Sztokholmu od marca do czerwca 2015.

Stanowisko: Kierowca
Lokalizacja: Szwecja, Sztokholm
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h netto
Rozpoczęcie: marzec

Zadania:
– załadunek roślin na samochód ciężarowy i rozwóz do klientów na terenie Sztokholmu
– pomoc w rozładunku roślin u odbiorców

Wymagania:
– posiadanie prawa jazdy kat.C
– komunikatywny język angielski
– dobre zdrowie
– wytrzymałość fizyczna
– posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku będzie atutem
– od kandydatów oczekujemy minimum podstawowego wykształcenia
– możliwość wyjazdu już w marcu
– pozostanie za granicą do 18 czerwca
– chęć podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:
– zatrudnienie na pełny etat
– konkurencyjne stawki godzinowe
– oferujemy przepracowania 160 godzin w ciągu miesiąca
– darmowe miejsce do zamieszkania
– podpisanie umowy na szwedzkich warunkach

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na maila: praca@forwork.eu w treści należy umieścić klauzule o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/dostawca-roslin-ozdobnych-szwecja-2669249.html

ID ogłoszenia: 50854dd1cb18b12b

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.