SEK do ustalenia

Szwecja praca w Helsingborg przy pakowaniu bez znajomości języka od zaraz

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Helsingborg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do czerwca 2015 roku
  • Opublikowany: 14 grudnia 2014 22:09

Ogłoszenie pracy w Szwecji przy pakowaniu warzyw od zaraz do czerwca 2015 roku. Zatrudnienie z Helsingborg bez znajomości języka szwedzkiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Szwecji, Helsingborg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań zatrudnionego należy sortowanie i pakowanie warzyw. Pracownik będzie również sprawdzać jakość produktów.

Wymagania:
– gotowość do natychmiastowego wyjazdu
– pozostanie za granicą do czerwca 2015 roku
– dobra znajomość języka angielskiego
– posiadanie działalności gospodarczej bądź możliwość jej rozpoczęcia
– dobre zdrowie
– osoba odpowiedzialnie podchodząca do zadań
– kandydaci z okolic Szczecina będą mile widziani

Oferujemy:
– miejsce zamieszkania
– zwracam koszty przejazdu w obydwie strony
– dobre warunki pracownicze
– możliwość zdobycia doświadczenia
– pracę bez znajomości języka urzędowego
– zatrudnienie od zaraz

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy wysyłać na maila: info@dolphinrepair.com

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pakowanie_warzyw,ogloszenie,20141212174412.html

ID ogłoszenia: 219548ddea8f2502

6 komentarzy na “Szwecja praca w Helsingborg przy pakowaniu bez znajomości języka od zaraz”

  1. Jestem zainteresowany tą pracą mam auto moj numer 048507645643

  2. Grzegorz25 na 18 grudnia 2014 @ 17:09

    Witam, Jestem bardzo zaisteresowany tą ofertą, posiadam doświadczenie z miła checia odpowiem na wszytskie pytania !! manchester63@interia.pl 687-467-113

  3. Witam ,jestem zainteresowany 668-314-986

  4. grupa 4-osobowa zainteresowana jest podjęciem pracy.Posiadam firmę jak i samochód tel kont.793790163

  5. Przemyslaw na 4 stycznia 2015 @ 16:00

    Witam jestem zainteresowany praca ogólnie mieszkam w helsingborg w szwecji 0046720317548

  6. Witam jestem zainteresowany i dyspozycyjny, mam auto, mój nr tel. 606 470 073

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.