SEKdo ustalenia

Szwecja praca w budownictwie dla Polaków przy wykończeniach-malowanie

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Szwecja
  • Opublikowany: 31 marca 2015 17:28

Firma budowlana poszukuje pracowników fizycznych do pracy w Szwecji przy remontach i wykończeniach. Oferta dla malarza-tapeciarza z doświadczeniem na budowie. Zatrudnienie dla osób ze znajomością języka angielskiego bądź szwedzkiego (do wyboru).

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Szwecja
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– przygotowanie podłoża oraz niezbędnych narzędzi, materiałów
– malowanie ścian, sufitów, fasad
– zajmowanie się tapetowaniem

Wymagania:
– dokładne wykonywanie zadań
– staranność, zaangażowanie
– posiadanie fachu w reku
– znajomość języka angielskiego bądź szwedzkiego
– złota rączka
– posiadanie doświadczenia będzie ogromnym atutem
– samodzielność, zaradność
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania danej pracy

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– ciągłość zleceń
– pracę w międzynarodowej firmie
– odpowiedzi na pytania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu poprzez maila: rafaelrbab@gmail.com

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/malarz_w_szwecji,ogloszenie,20150325140209.html

ID ogłoszenia: 848551ab577b609c

2 komentarze na “Szwecja praca w budownictwie dla Polaków przy wykończeniach-malowanie”

  1. witam! Mam 26 lat jestem zainteresowany oferta i gotowy podjąć od zaraz.Posiadam doświadczenie w budownictwie od 8 lat,na terenie zachodniej europy. Jestem rzetelny,dokładny,a przede wszystkim sumienny,dodatkowo bez nałogów.
    pozdrawiam i proszę o kontakt.

    Kacper
    tel.570330634

  2. Budmasters R.Cymerman na 26 kwietnia 2015 @ 07:02

    Witam jestem zainteresowany posiadam znajomość w wykończeniach wnętrz,budowa tarasów,ścian,domy pod klucz posiadam busa i własne narzędzia znajomość j,szwedzki pozdrawiam tel:505099820

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.