SEKca. 18 000

Szwecja praca bez znajomości języka sprzątaczka do sprzątania obiektu, Göteborg

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Göteborg
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.03.2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Znajomość języków: nie wymagana
  • Opublikowany: 24 lutego 2021 16:07

Firma z Göteborg poszukuje sprzątaczek do podjęcia legalnej pracy w Szwecji bez znajomości języka przy sprzątaniu obiektów. Oferta 2021 bez zapewnionego zakwaterowania.

Firma sprzątająca o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni osoby do sprzątania na terenie Szwecji. Mile widziane osoby z doświadczeniem w podobnej pracy- warunek nie jest konieczny.

Zakres obowiązków:

· Utrzymanie czystości w obszarze obiektu

· Mycie i dezynfekcję pomieszczeń oraz sprzętu pomocniczego

· Mycie sanitariatów

· Opróżnianie koszy

· Gospodarowanie środkami czystości

Oferujemy:

Pracę w miłej atmosferze
· Umowę o pracę Deltid 75%

· Atrakcyjne wynagrodzenie

· Stabilność zatrudnienia

· Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz

· Wsparcie w czasie wdrożenia się w obowiązki służbowe

Wymagania:

Dokładność i sumienność
Dyspozycyjność
Punktualne stawianie się na stanowisku pracy
Zaangażowanie w wykonywaną pracę
Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji
na adres:kontorsverige@gmail.com

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 667602d2360a4c34

ilość wszystkich wyświetleń: 655, dzisiaj: 1

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: stadfirma
  • Zarejestrowany od: 17 lutego 2021

Inne przedmioty dodane przez stadfirma

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez stadfirma »