SEK135,20/h brutto

Szwecja praca bez znajomości języka dla par przy pakowaniu wędlin Uppsala

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto: Uppsala
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: na dłużej
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 marca 2018 02:20

Poszukujemy chętnych osób bez znajomości języka do podjęcia pracy w Szwecji od zaraz. Opcja zatrudnienia dla par w zakładzie z Uppsali przy pakowaniu wędlin na linii.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce pracy: Uppsala

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 135,20 SEK za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie układanie plastrów wędlin na tackach zgodnie z gramaturą
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna ze estetykę wyrobów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Szwecji od zaraz
  • brak nałogów
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • zaletą będzie własny samochód
  • świetne zorganizowanie
  • dobra kondycja
  • dokładne wypełnianie obowiązków

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora na miejscu
  • ubrania robocze
  • wsparcie w procesie adaptacji
  • zatrudnienie na 3 miesiące z perspektywą przedłużenia
  • kompleksowe szkolenia
  • zakwaterowanie na miejscu w cenie 3500 SEK miesięcznie
  • pracę w oparciu o legalną umowę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, LM oraz danymi na adres:

arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem w tytule „Pakowanie wędlin, Uppsala 2018”

Źródło: http://praca-produkcja24.pl/ogloszenia/dla-par-oferta-pracy-w-szwecji-od-zaraz-pakowanie-wedlin-bez-jezyka-uppsala/

ID ogłoszenia: 9805ab641baeb27a

3 komentarze na “Szwecja praca bez znajomości języka dla par przy pakowaniu wędlin Uppsala”

  1. pakowanie wendlin Uppsala na 31 marca 2018 @ 19:33

    jestem zainteresowany ofertą na długi okres czasu lub stałe pracą .Prawa jazdy brak j.niemiecki podstawowy . Obecnie pracuję jako monter kontenerów socjalnych-biurowych.Posiadam zdolności manualne szybko się uczę nowych zadań

  2. Witam jestem zainteresowana panstwa ofertą , prosze o kontakt meilem jesli ofera jest jeszcze aktualna .

    Pozdrawiam

  3. witam jestem zainteresowana państwa ofertą czy jest możliwośc pracy razem z mężem

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.