£8,50-9 GBP/h

Sprzątanie domów i mieszkań ogłoszenie pracy w Anglii Londyn dla Polaków

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto: Londyn
  • Opublikowany: 5 marca 2016 01:21

Aktualnie poszukujemy kobiety na stanowisko sprzątaczki do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Londynie przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych dla osób zdecydowanych i samodzielnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Londyn – część południowo zachodnia, tak jak: Brixton, Putney, Balham, Tooting, Chiswick, Wimbledon, Wandsworth, Battersea, Richmond, itp

Wynagrodzenie: 8,50-9 GBP na godzinę pracy – wypłacane w dniówkach

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie domów i mieszkań w południowo zachodniej części Londynu

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • posiadanie własnej DG w Anglii oraz numeru NIN
  • doświadczenie w analogicznej pracy
  • duża punktualność, taktowność, odpowiedzialność
  • przykładanie się do zadań
  • uczciwość

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym lub na pół etatu
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie wypłacane do ręki każdego dnia pracy
  • przyjazne warunki pracy
  • brak opłat za pośrednictwo pracy

Aplikacja:
Wiadomość z załączeniem CV w języku angielskim, należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • clean@dustbusterslimited.co.uk

Kontakt telefoniczny: 07827 968 486 – rozmawiamy wyłącznie w języku angielskim.

Prosimy o przemyślane aplikacje.

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1008688

ID ogłoszenia: 60456da16e278564