$0

Spawacz MAG 135 od zaraz praca w Finlandii – Lahti 2019

  • Kraj: Finlandia
  • Miasto: Lahti
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 00
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Znajomość języków: komunikatywny język angielski
  • Opublikowany: 11 czerwca 2019 13:14

Firma z Lahti działająca w branży przemysłowej poszukuje obecnie wykwalifikowanych spawaczy MAG 135 do podjęcia pracy w Finlandii od zaraz.

Opis stanowiska:

Spawacz MAG 135 praca w Finlandii
Miejsce pracy: Finlandia, Lahti
Fiński kontrakt
Liczba wakatów: 3

OPIS STANOWISKA:

Firma zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych oraz elementów spawanych dla przemysłu ciężkiego. Praca polega na spawaniu konstrukcji stalowych maszyn i urządzeń ze stali czarnej o grubości 10-30mm, metoda 135 MAG.

Wymagania:

– Umiejętność czytania rysunków
– co najmniej 3-letnie udokumentowane doświadczenie jako monter/spawacz w metodzie MAG 135
– komunikatywna znajomość języka angielskiego