€na akord

Sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek dla studentów na wakacje

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Spremberg
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 lipca 2015 00:20

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla studentów bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie w Spremberg od zaraz na wakacje przy zbiorach truskawek dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Niemcy, Spremberg
Wynagrodzenie: na akord
Start: od zaraz

Zadania:
– zbiór truskawek z pola
– codziennie od samego świtu pracownik wykonuje zadania

Wymagania:
– zatrudniamy studentów z ważną legitymacją
– dobre zdrowie, bez nałogów
– chęć podjęcia pracy na polu
– doświadczenie przy zbiorach owoców będzie atutem
– przyjazne usposobienie
– należy zabrać ze sobą odzież przeciwdeszczową oraz odpowiednie obuwie
– zaradność, elastyczność
– zaplanowanie sobie wyjazdu na zaraz

Oferujemy:
– pracę sezonową na 6 tygodni
– zdobycie nowego doświadczenia
– na miejscu zapewniamy niezbędne wsparcie brygadzisty i kontrolera
– pomoc przy wszystkich niejasnościach
– zakwaterowanie w kontenerach za 2,5 euro netto płatne każdego dnia
– dobre wynagrodzenie
– stawki zależne od indywidualnego zbioru jednak nie mniej niż 7,40 euro za godzinę pracy

Aplikacja:
W celu aplikacji należy przesłać zgłoszenie w formie CV + zdjęcie na maila: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Zbiory truskawek, Spremberg. Imię, nazwisko”.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej ochrony danych osobowych

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-truskawek-dla-studentow-wakacje-2015/

ID ogłoszenia: 847559d91421536a

2 komentarze na “Sezonowa praca w Niemczech zbiory truskawek dla studentów na wakacje”

  1. martagarnc na 10 lipca 2015 @ 16:10

    Witam .
    Jesteśmy wraz z chłopakiem zainteresowni tą ofertą juz pracowalismy przy zbiorach truskawek wiec mamy doświadczenie.
    Prosze o kontakt : 695 269 806

  2. Para poszukuje pracy od zaraz na 15 lipca 2015 @ 19:05

    Witam wraz z chłopakiem jesesmy zainteresowani pracą w Niemczech lub Holandii mamy oboje po 21 lat i silna motywacje do pracy

    jestesmy punktualni i dokładni w pracy w załączniku podajemy nasze cv chcielibysmy pracowac razem prosimy o szybki kontakt Dziekujemy
    tel +48 721 614 427
    e-mail: 94emila94@wp.pl

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.