€do uzgodnienia

Sezonowa praca w Niemczech zbiory owoców 2019 bez języka Krefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Krefeld
  • Data rozpoczęcia pracy: wakacje 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca sezonowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 listopada 2016 20:13

Możliwość pracy w Niemczech w czasie wakacji 2019 na plantacji z Krefeld. Oferta zatrudnienia dla osób bez znajomości języka przy zbiorach truskawek oraz jagód.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Lokalizacja: Krefeld, Niemcy

Termin rozpoczęcia: wakacje 2019

Liczba miejsc: 250

Wynagrodzenie: 6,40 euro na godzinę brutto lub praca na akord

Opis stanowiska:

  • zadaniem pracownika będzie zbieranie truskawek i jagód z upraw otwartych i tunelowych

Wymagania:

  • gotowość pracy podczas wakacji 2019
  • własne ubrania nieprzemakalne
  • mile widziana możliwość przyjechania własnym autem
  • zaletą będzie doświadczenie w pracach sezonowych

Oferujemy:

  • niedrogi posiłek w ciągu dnia w cenie 3,50 euro
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie – 3,50 dziennie
  • dobre zarobki

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu za pomocą poczty elektronicznej, na adres:
info@benrader-obsthof.de

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-przy-zbiorach-truskawek-2017-krefeld/

ID ogłoszenia: 665824b27fbe15b