PLN4000 - 15000 PLN mc

Sezonowa praca w Niemczech w Bad Fredrichshall przy zbiorze truskawek bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Friedrichshall
  • Data rozpoczęcia pracy: ok. 20 kwietnia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do końca czerwca 2019
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 stycznia 2019 20:05

Sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze truskawek. Pracodawca z Bad Friedrichshall poszukuje osób bez języka i zapewnia zakwaterowanie. Poza tym wymagane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bad Fredrichshall.

Wynagrodzenie: 4000 – 15000 PLN miesięcznie.

Start: ok. 20 kwietnia 2019.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie truskawek pod tunelami foliowymi na 10 ha i na polu o powierzchni ok. 10 ha.

Wymagania:

  • zręczność;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • wytrzymałość;
  • pracowitość;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • doświadczenie w pracy sezonowej przy zbieraniu truskawek.

Oferujemy:

  • praca w oparciu o umowę sezonową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zapewnione zakwaterowanie;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 504 736 074.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-zbiorze-truskawek-2019-bad-friedrichshall/

ID ogłoszenia: 675c4765f966943