€6 euro/h

Sezonowa Praca w Danii w leśnictwie dla ogrodnika bez znajomości języka

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Opublikowany: 5 lipca 2015 12:46

Szkółka leśna oferuje pracę w Danii dla pracownika fizycznego bez znajomości języka duńskiego i doświadczenia w leśnictwie. Ogłoszenie przy sadzeniu i pielęgnacji drzew owocowych i iglastych. Oferta z darmowym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy
Lokalizacja: Dania
Wynagrodzenie: 6 euro/h

Zadania:
– pielęgnowanie drzewek
– przesadzanie, nawadnianie, podlewanie
– ścinanie
– inne prace pomocnicze
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– chęć podjęcia pracy za granicą

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy tymczasowej
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim bądź niemieckim na poziomie komunikatywnym
– wcześniejsze prace na danym stanowisku będą atutem
– szybkość uczenia się

Oferujemy:
– pracodawca zapewnia darmowe zakwaterowanie
– dobre stawki godzinowe
– zdobycie nowego doświadczenia
– pomoc w pierwszych dniach
– wprowadzenie w system działania firmy

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w języku angielskim niemieckim bądź duńskim na maila: info@workforce.dk z tematem: GARTNERI

Źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/praca_w_ogrodnictwie_w_dani,ogloszenie,20150703171716.html

ID ogłoszenia: 67155990331ad158

1 odpowiedź na “Sezonowa Praca w Danii w leśnictwie dla ogrodnika bez znajomości języka”

  1. Witam serdecznie!
    Jestem zainteresowany pracą Danii . Mam 21 lat , jestem ambitny , punktualny, dobrze i szybko wykonuje swoją pracę, posiadam prawo jazdy.
    Mój nr : +48 790 637 758.