DKKdo uzgodnienia

Sezonowa praca w Danii bez języka przy zbiorach i doniczkowaniu jodły kaukaskiej

  • Kraj: Dania
  • Miasto: Dania
  • Data rozpoczęcia pracy: marzec 2015
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 5-6 tygodni
  • Opublikowany: 30 stycznia 2015 02:28

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Danii bez znajomości języka duńskiego. Zatrudnienie przy zbiorach i doniczkowaniu jodły kaukaskiej w szkółce leśnej.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Miejsce pracy: Dania

Zarobki: stawka do uzgodnienia

Czas trwania umowy: ok. 5 – 6  tygodni

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie przydzielona do zbiorów i doniczkowania jodły kaukaskiej.

Wymagania:

  • umiejętność efektownego zorganizowania dnia pracy
  • gotowość do przyjazdu własnym samochodem
  • brak problemów zdrowotnych
  • pracowitość,
  • dobra sprawność ruchowa
  • możliwość podjęcia pracy od marca 2015
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • prace od marca do kwietnia włącznie
  • zatrudnienie na ok. 5-6 tygodni
  • dobre zarobki
  • wsparcie koordynatora na miejscu
  • pomoc ze znalezieniem kwatery

Aplikacja:

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania zgłoszenia na adres:

  • rekrutacja@polandforest.dk

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/oferujemy_prace_sezonowa__dania,ogloszenie,20150128112734.html

ID ogłoszenia: 89254caa093ef08e

ilość wszystkich wyświetleń: 5537, dzisiaj: 2

6 komentarzy na “Sezonowa praca w Danii bez języka przy zbiorach i doniczkowaniu jodły kaukaskiej”

  1. jestem wraz z dwoma koleżankami zainteresowana podjęciem pracy sezonowej
    posiadamy własne auto
    jesteśmy pracowite,uczciwe
    możemy wyjechać w każdej chwili
    kontakt
    marlena126@onet.eu
    796707283

  2. Weronika na 1 lutego 2015 @ 19:18

    Witam jestem zainteresowana oferta Proszę o kontakt mailowy

  3. Jakub i Kamil na 3 lutego 2015 @ 10:44

    Jestesmy zainteresowani oferta, Jestesmy w Danni w Silkbeorg mamy swoj samochod , moj numer kontaktowy to 28660569

  4. witam jestem zainteresowany posiadam wlasny samochod. kontakt 572 151 276

  5. jestem zainteroswany ,jestem systematyczny mam wiele siely i checi do pracy jestem zaangazowany sumienny i punktualny prosze o kontakt 539566036

    • nie jezdzie do pracy z ta firma .. bylem/widzialem.. nie bedziecie wcale zadowoleni,nie wypalcaja to co sie nalezy itp.. sami zobaczycie