NOK151 brutto/h

Sezonowa praca Norwegia bez języka w szklarni przy zbiorach warzyw od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto: Akershus
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 czerwca 2014 13:12

Poszukujemy pracowników do szklarni z warzywami w Akershus. Norwegia praca przy zbiorach, pakowaniu i sortowaniu warzyw na wakacje bez znajomości języka norweskiego

Stanowisko: Pracownik w szklarni

Miejsce pracy: Akershus

Wynagrodzenie: 151 brutto/h, po odliczeniu kosztów noclegu stawka wynagrodzenia to 136 NOK za godzinę

Obowiązki:

  • Praca wymagać będzie wykonywania zadań w szklarni przy warzywach.
  • Obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbiór warzyw, sortowanie oraz pakowanie do skrzynek.
  • Do zadań należeć będzie przenoszenie skrzynek

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • dobra sprawność fizyczna, zręczność i siła
  • sprawny kręgosłup
  • atutem będzie doświadczenie w pracach przy warzywach szklarniowych
  • osoby bez nałogów, pracowite, odpowiedzialne
  • gotowość do podjęcia pracy sezonowej
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • kultura osoba i entuzjazm

Oferujemy:

  • pomoc przy wszelkich kwestiach formalnych i organizacyjnych
  • możliwość podjęcia legalnej pracy
  • zamieszkanie na koszt pracownika- pieniądze potrącane są z wypłaty
  • dla zainteresowanych możliwa opcja zorganizowania płatnego przejazdu do Norwegii

Aplikacja:
Zainteresowani proszeni są o przesłanie:

  • Cv w formacje .pdf lub .doc w języku angielskim

na adres podany poniżej

adres e-mail:norjobber@outlook.com z dopiskiem „zbiory warzyw Akershus”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-przy-zbiorach-warzyw-w-szklarni-od-zaraz-sezonowa-oferta-2014/

ID ogłoszenia: 767538f94c058a12

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.