€9,26 euro za godzinę brutto.

Sezonowa praca Holandia od zaraz zbiory truskawek bez znajomości języka Belfeld

  • Kraj: Holandia
  • Miasto: Belfeld
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca tymczasowa
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2016 18:32

Poszukiwani od zaraz pracownicy sezonowi na plantację z Belfeld do zbiorów truskawek. Praca w Holandii bez znajomości języka oraz doświadczenia. Oferujemy dobre zarobki oraz legalną umowę.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Belfeld, Holandia.

Stawka godzinowa: 9,26 euro za godzinę brutto.

Opis stanowiska:
osoba zatrudniona odpowiada za zbieranie truskawek na polu bądź w tunelu.

Wymagania:

  • sprawność manualna, zręczność;
  • język angielski lub niemiecki na podstawowym poziomie;
  • delikatność – owoców nie wolno uszkadzać;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • brak poważnych chorób;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • umiejętność przestrzegania dziennych limitów zbiorów.

Zapewniamy:

  • wystawiamy jarografy (odpowiednik formularza PIT);
  • zakwaterowanie;
  • pomoc w formalnościach;
  • organizację wyjazdu za granicę;
  • pracę przyjazną dla uczniów i studentów;
  • tańszą kwaterę dla osób, które nie skończyły 23 lat;
  • pomoc polskiego rezydenta za granicą w sprawach związanych z pracą;
  • ubezpieczenie;
  • wynagrodzenie wypłacane raz w tygodniu.

Dla kandydatów:
Prosimy o składanie aplikacji poprzez link:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-sezonowa-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-zbiory-truskawek-belfeld/

ID ogłoszenia: 865574da87302c57

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Holandia od zaraz zbiory truskawek bez znajomości języka Belfeld”

  1. patryk 28l na 2 lipca 2016 @ 20:31

    witam jestem Patryk od pewnego czasu jestem zainteresowany pracą za granicą, wyk średnie, zdrowy, gotowy od zaraz! prosze sie skontaktowac na nr 796544079